Firma LeoVision

Na początku była ciemność…

leovision_historia

… później był rok 2005. A był to dobry rok dla wszystkich przedsiębiorców…

Firma LeoVision powstała w 2005 roku w małym mieście Choszczno w województwie zachodniopomorskim.

W  2008 roku główna siedziba firmy przeniosła się do Zielonej Góry.

Od tego czasu działamy głównie dla lubuskich przedsiębiorców, podpowiadamy i pomagamy rozwijać im skrzydła, za co oczywiście nam się rewanżują co skutkuje ciągłym rozwojem także naszej firmy. Przez ten czas zmienialiśmy siedzibę firmy już trzykrotnie. Byliśmy na Zaciszu przy ul. Agrestowej, później na ul. Sikorskiego by w końcu zaparkować przy ul. Francuskiej w małym, przytulnym biurze, natomiast halę produkcyjną uruchomiliśmy w Kiełpinie (Zielona Góra).

To czym się zajmujemy poznasz przeglądając naszą ofertę a jeśli nie masz czasu – bo niektórzy mają faktycznie jego mało – po prostu napisz lub zadzwoń i zapytaj co możemy dla Ciebie zrobić?

Jest mi mega przyjemnie, że zdecydowałaś (zdecydowałeś) się na lekturę tych wyznań 😉 w zamian dostaniesz ode mnie skromny prezencik – rabacik 5% na jedno zamówienie pod warunkiem jednak, że podczas jego składania przypomnisz mi, w którym roku przeprowadziliśmy „inwazję” na Zieloną Górę.

I jeszcze jedno. Pewnie pomyślisz, że żartobliwa forma naszej strony jest mało poważna – staramy się traktować życie i pracę z optymizmem i uśmiechem nie mniej jednak zarówno Ty jak i każdy nasz klient jest traktowany przez nas bardzo poważnie i do każdego staramy się podchodzić indywidualnie i przede wszystkim PROFESJONALNIE.

Do usłyszenia i mam nadzieję – do zobaczenia.

Lesław Barczyński – szefo