ChSF

Chrześcijańska Sesja Fotograficzna to projekt, który chcemy wykonać razem z innymi ludźmi, także niezwiązanymi z fotografią ale kochającymi Boga. Jak do tego doszło?

W 2015 roku swoje życie połączyłem z Bogiem i od tej pory jestem cały czas nawracającym się katolikiem. Mam wspaniałą rodzinę, cudowną żonę i trójkę kochanych dzieci.

Oprócz Boga mam wiele innych pasji, z których jedną jest fotografia. Od chwili poznawania Boga, Jezusa, pragnąłem zrobić dla niego coś wielkiego ale zarazem ziemskiego, zwykłego ale „mocnego” dla wszystkich. Pragnąłem zrobić galerię profesjonalnych zdjęć z Jezusem w roli głównej.

W międzyczasie trafiłem na przepiękne zdjęcia Michaela Belka z USA, właśnie takie, jakie „siedzą” w pomysłach w mojej głowie.

„No cóż, pomysł umarł” – pomyślałem podziwiając dzieło Michaela – „Jednak w Polsce, nikt podobnej sesji nie zrobił a Michael Belk nie wykorzystał w pełni scenariusza jakim jest życie” – Wtedy zdecydowałem, o podjęciu działań mających na celu realizację mojego pomysłu.

KOLEJNY STOP!

Podczas tworzenia scenariusza i kompletowaniu rekwizytów oraz modeli i modelek stwierdziłem, że to co zrobię będzie dalekie od profesjonalizmu a raczej bardzo amatorskie. Jeżeli chcę zrobić to dobrze potrzebuję kasę. Kasę, której nie mam.

Oprócz wielu wspaniałych ludzi, którzy pomogą przy projekcie bezinteresownie, potrzebujemy finansów na wiele, ważnych do realizacji działań m.in.:

– Wypożyczenie lub uszycie strojów

– Opieka fryzjera i wizażysty na planie

– Koszty wyjazdów i obsługi na planach zdjęciowych

– Drobne wynagrodzenia dla obsługi technicznej

– Zorganizowanie wystaw zdjęć w wybranych kościołach na terenie Polski

– i wiele innych kosztów

Bez Waszego wsparcia projekt się nie uda. Dla tego bardzo proszę o pomoc. Każdy kto wesprze działanie kwotą powyżej 500 zł otrzyma po zakończeniu projektu pamiątkowy album z fotografiami natomiast każdy kto wesprze nas kwotą powyżej 2000 zł otrzyma wpis swojego nazwiska lub nazwy firmy w materiałach promujących akcję.

Bez względu na wysokość zebranej kwoty projekt zrealizujemy, jednak jego wielkość i zasięg będzie uzależniony od zebranych funduszy.

Za każde wsparcie bardzo dziękujemy!

Pomóc możesz poprzez portal zrzutka.pl